Menu
Košík

Blog

RSS Feed
Daniel 07 mar 0 2398

Vyskúšajte cviky na chrbticu proti bolesti chrbta

Bolesť chrbta – nepríjemná zdravotná komplikácia, s ktorou sa v modernom civilizovanom svete stretáva stále väčšie a väčšie množstvo ľudí. Nedostatok pohybu, sedavé zamestnanie, ale aj nedostatok spán..
Daniel 13 feb 0 6357

Najlepšie triky, ako schudnúť z brucha. Len cvičiť nestačí!

Jar sa nám pomaly blíži a ani sa nenazdáme, bude opäť leto. Plavky, sukne, šortky a pretekárske pupky budú všade naokolo nás. Ako sa zbaviť zimnej sady pneumatík a prezuť na letný dezén? Cvičiť nestač..
Daniel 29 dec 1 7382

Aký šport vybrať pre dieťa? Zvážte tieto alternatívy

Ak to vaše deti k športu práve neťahá, dotiahnite ich k tomu vy, a to pokojne aj za uši. Aj ak je dieťa absolútny antitalent na akýkoľvek pohyb a nechcete, aby sa mu iné deti smiali, vždy sa dá nájsť ..
Daniel 05 dec 0 3202

Futsalová obuv, ktorú používa aj najlepší hráč futsalu na svete Ferrão

Spoločnosť JOMA, ktorá tvorí dôležitú súčasť nášho portfólia športovej obuvi a ďalšieho vybavenia pre športovcov uviedla v novembri 2022 na trh špeciálnu edíciu futsalovej obuvi na počesť a zároveń v ..
Daniel 03 nov 0 3523

Najlepšie cvičenie na nohy vyformuje celú postavu

Cvičenie nôh, respektíve vo fitness kruhoch takzvaný „leg day“ patrí medzi najneobľúbenejšie cvičenie medzi športovcami. Cvičenie nôh je namáhavé, výsledky neprichádzajú tak rýchlo, ako by sme chceli,..
Daniel 11 okt 0 3183

Pravidlá pre basketbal – takto sa hrá basketbal

Basketbal patrí aj na Slovensku medzi jeden z najobľúbenejších kolektívnych športov. Množstvo amatérskych, streetových, ale aj profesionálnych klubov v našich končinách produkuje stále viac skvelých b..
Daniel 04 aug 0 7005

Ľahké cviky ako rozcvička vhodné aj pre deti

V našom seriáli o rozcvičkách budeme pokračovať aj v dnešnom článku. Konkrétne sa pozrieme na ľahké cviky, ktoré je vhodné zaradiť do každej jednej rozcvičky. Cviky sú vhodné aj pre tie najmenšie deti..
Daniel 29 jún 90 2379

Ako často behať, aby ste si neublížili?

Na našom blogu sme sa už venovali bežeckej abecede, ale aj správnemu strečingu, ktoré vám pomôžu vyhnúť sa zraneniam počas bežeckého tréningu alebo pretekov. V dnešnom článku sa budeme venovať nemenej..
Daniel 03 jún 0 1766

Bežecká abeceda: Zaraďte ju do svojho tréningu

Počuli ste už o pojme bežecká abeceda, ale nikto vám nevysvetlil, čo to vlastne je a ako sa používa? V dnešnom článku si vysvetlíme, prečo by ste ju mali zaradiť do svojho tréningu, pre akých športovc..
Daniel 04 máj 0 1838

Ako na správny strečing pred behom? Nezanedbajte ho

Prečo sa športovci musia tak často vysporiadať s množstvom bolestivých zranení, ktoré si v mnohých prípadoch vyžadujú dokonca aj liečbu pomocou chirurgického zákroku? Okrem nehôd, ktorým sa pri športo..
Daniel 28 mar 0 2800

Ako začať behať? 5 tipov pre začiatočníkov

Ak ste začali čítať tento článok, pravdepodobne ste sa rozhodli, že chcete začať behať. Existuje celý rad dôvodov, pre ktoré je beh tak obľúbený medzi miliónmi športovcov. Beh je vynikajúci kardio tré..
Daniel 07 dec 0 1282

Strava po cvičení: Čo zjesť po náročnom tréningu?

Pri budovaní vysnívanej postavy je strava rovnako dôležitá, ako samotný tréning. Najmä pri naberaní svalového objemu je kľúčový dostatočný príjem bielkovín a ďalších živín po tréningu, ktoré pomôžu sv..
Zobrazené 1 až 12 z 81 (7 stránok)