Menu
Košík

Blog

RSS Feed
Daniel 18 okt 0 1294

Zúčastnili sme sa Košického maratónu ako hlavný partner podujatia

Tento rok sme sa stali súčasťou jedného z najväčších športových podujatí nielen na Slovensku, ale dokonca v Európe – Medzinárodného maratónu mieru v Košiciach. Nahliadnite spolu s nami do priebehu toh..
Daniel 03 aug 0 2008

Návrat k tréningu a športu po chorobe a zranení: Ako na to?

Ak sa akémukoľvek športu venujete už dlhodobo a aktívne, určite ste sa už stretli s dvoma situáciami. Tou prvou je, že telo si už tréning vyslovene pýta, a napríklad počas práce sa prichytíte, že rozm..
Daniel 29 máj 0 6730

Revolučný spôsob chudnutia - HIIT

Chcete rýchlo a efektívne zhodiť niekoľko nadbytočných kilogramov? Poznáme riešenie! Tým je vysoko intenzívny intervalový tréning. Neviete o čo presne ide? Vysvetlíme vám to. HIIT (High Intensity Int..
Daniel 05 apr 0 2019

Tipy pre začínajúceho športového trénera: Čo všetko potrebuje?

Rozhodujete sa pre svoju budúcu kariéru a keďže máte vzťah k športu a skúsenosti s nejakou športovou disciplínou, uvažujete aj o dráhe športového trénera? Bez debaty ide o zaujímavé povolanie, ktoré m..
Daniel 07 mar 0 4719

Vyskúšajte cviky na chrbticu proti bolesti chrbta

Bolesť chrbta – nepríjemná zdravotná komplikácia, s ktorou sa v modernom civilizovanom svete stretáva stále väčšie a väčšie množstvo ľudí. Nedostatok pohybu, sedavé zamestnanie, ale aj nedostatok spán..
Daniel 13 feb 0 8532

Najlepšie triky, ako schudnúť z brucha. Len cvičiť nestačí!

Jar sa nám pomaly blíži a ani sa nenazdáme, bude opäť leto. Plavky, sukne, šortky a pretekárske pupky budú všade naokolo nás. Ako sa zbaviť zimnej sady pneumatík a prezuť na letný dezén? Cvičiť nestač..
Daniel 29 dec 1 8933

Aký šport vybrať pre dieťa? Zvážte tieto alternatívy

Ak to vaše deti k športu práve neťahá, dotiahnite ich k tomu vy, a to pokojne aj za uši. Aj ak je dieťa absolútny antitalent na akýkoľvek pohyb a nechcete, aby sa mu iné deti smiali, vždy sa dá nájsť ..
Daniel 05 dec 0 4397

Futsalová obuv, ktorú používa aj najlepší hráč futsalu na svete Ferrão

Spoločnosť JOMA, ktorá tvorí dôležitú súčasť nášho portfólia športovej obuvi a ďalšieho vybavenia pre športovcov uviedla v novembri 2022 na trh špeciálnu edíciu futsalovej obuvi na počesť a zároveń v ..
Daniel 03 nov 0 5014

Najlepšie cvičenie na nohy vyformuje celú postavu

Cvičenie nôh, respektíve vo fitness kruhoch takzvaný „leg day“ patrí medzi najneobľúbenejšie cvičenie medzi športovcami. Cvičenie nôh je namáhavé, výsledky neprichádzajú tak rýchlo, ako by sme chceli,..
Daniel 11 okt 1 10057

Pravidlá pre basketbal – takto sa hrá basketbal

Basketbal patrí aj na Slovensku medzi jeden z najobľúbenejších kolektívnych športov. Množstvo amatérskych, streetových, ale aj profesionálnych klubov v našich končinách produkuje stále viac skvelých b..
Daniel 04 aug 0 14071

Ľahké cviky ako rozcvička vhodné aj pre deti

V našom seriáli o rozcvičkách budeme pokračovať aj v dnešnom článku. Konkrétne sa pozrieme na ľahké cviky, ktoré je vhodné zaradiť do každej jednej rozcvičky. Cviky sú vhodné aj pre tie najmenšie deti..
Daniel 29 jún 90 4568

Ako často behať, aby ste si neublížili?

Na našom blogu sme sa už venovali bežeckej abecede, ale aj správnemu strečingu, ktoré vám pomôžu vyhnúť sa zraneniam počas bežeckého tréningu alebo pretekov. V dnešnom článku sa budeme venovať nemenej..
Zobrazené 1 až 12 z 84 (7 stránok)