Menu
Košík

Blog

RSS Feed
Daniel 19 júl 0 56

Najčastejšie zranenia pri športe a ich liečba

Nedávno sme na našom blogu publikovali článok o najčastejších zraneniach bežcov a rozhodli sme sa túto tému rozšíriť o ďalšie typy zranení, ktoré sa pri rôznych športoch objavujú naozaj na pravidelnej..
Daniel 20 jún 0 426

České lopty Gala po novom v našej ponuke

S loptami alebo iným športovým vybavením značky Gala sa stretol pravdepodobne každý z nás. Firma sídli v českom Prostějove necelých 100 kilometrov od slovenských hraníc a funguje neptretržite už od ro..
Daniel 04 jún 0 515

Cviky na spodné brucho pre zanedbávané partie

Leto už klope na dvere a veľké množstvo ľudí vyvíja maximálne úsilie pre získanie vysnívanej postavy do plaviek. Či už na svojej figúre pracujete celé roky, od novoročného predsavzatia, alebo dokonca ..
Daniel 26 apr 0 2256

Cviky na brucho v stoji pre krajšie tehličky

Chceli by ste si do leta vybudovať krásnu postavu? Kým naberanie svalov naturálnou cestou trvá celé roky, schudnúť do plaviek a zbaviť sa tukovej vrstvy, ktorá zakrýva tehličky na bruchu, sa dá aj za ..
Daniel 26 mar 0 2767

Týmto zraneniam pri behu môžete predchádzať s bežeckými topánkami

Najjednoduchší šport, s ktorým môže začať takmer každý, je jednoznačne beh. Beh je prirodzený pohyb, ku ktorému sme boli stvorení a na začiatok vám k nemu stačí len odhodlanie. Tí, ktorí majú s behom ..
Daniel 07 mar 0 3412

Ako vybrať oblečenie na turistiku?

Slovensko je krajina, kde nie je núdza o turistické trasy akejkoľvek náročnosti. Či máte chuť na vychádzku po spevnených trasách a po rovinke alebo naopak na dobrodružstvo v divočine s veľkým prevýšen..
Daniel 05 feb 0 4731

Financujte nákup na Simplysport prostredníctvom leasingu

Pri nákupe na našom e-shope sme spustili novú možnosť financovania objednávok pre podnikateľov, organizácie, obce a ostatné IČO subjekty. Prostredníctvom nemeckej leasingovej spoločnosti GRENKE so síd..
Daniel 31 jan 0 4923

Ako sa pripraviť a trénovať na maratón?

Chystáte sa prvý raz absolvovať maratón a neviete si dať rady s prípravou? Maratón patrí medzi mimoriadne náročné vytrvalostné disciplíny, no otvorí vám bránu k oveľa väčším výzvam, ako sú napríklad u..
Daniel 17 jan 0 5588

Workout cviky na celé telo pre začiatočníkov alebo komplexný sprievodca kalistenikou

Workout sa v posledných desaťročiach stal neodmysliteľnou súčasťou mnohých športovcov a nadšencov zdravého životného štýlu aj na Slovensku, o čom svedčia aj doslova tisícky workoutových ihrísk v celej..
Daniel 02 dec 0 5101

Ako by mal vyzerať kondičný tréning pre ženy, deti alebo futbalistov?

Slovné spojenie kondičný tréning sa väčšine ľudí spája len s určitými druhmi športov. Pravdou však je, že získanie a udržiavanie dobrej kondície je vhodné nielen pre všetky športy, ale aj v živote neš..
Daniel 23 nov 0 5356

Čo nám povie intenzita tepu nášho srdca pri tréningu? (Aeróbna, anaeróbna, maximálny pulz)

Prečo by ste mali sledovať intenzitu vášho tepu počas akejkoľvek športovej aktivity? Množstvo ľudí si pri tejto otázke možno povie, že keď to zvládli generácie športovcov aj bez takejto vymoženosti, z..
Daniel 18 okt 0 8564

Zúčastnili sme sa Košického maratónu ako hlavný partner podujatia

Tento rok sme sa stali súčasťou jedného z najväčších športových podujatí nielen na Slovensku, ale dokonca v Európe – Medzinárodného maratónu mieru v Košiciach. Nahliadnite spolu s nami do priebehu toh..
Zobrazené 1 až 12 z 97 (9 stránok)